יעוץ ע"י מומחה באוורור

וונטה לחלון

וונטה לחלון , וונטה להתקנה על זכוכית

רבים מחפשים "וונטה לחלון" , "וונטה להתקנה על זכוכית" , לטובת מגוון שימושים כגון אוורור שרותים ומקלחת, אוורור חדר ארונות, אוורור מרתפים (הרבה מאוד וונטות דגמי חלון מאוורור חדרים במרתפים מפאת רצון הלקוח להימנע מקידוח בבטון), אוורור מחסנים, אוורור כיתות לימוד, אוורור משרדים וכיו"ב היריעה קצרה מלרשום את כל סוגי השימושים.

 

וונטה לחלון , וונטה להתקנה על זכוכית היא אלמנט יניקה, שואב אויר צירי הייעודי להתקנה ע"ג זכוכית או חלון או פרספקס או דיקט אשר המבנה שלו מתאים לכך.

וונטה לחלון , וונטה להתקנה על זכוכית

וונטה לחלון


וונטה דגם חלון בנויה בדר"כ בצורה כדלקמן :

צד אחד פנימי הכולל מנוע ומארז לתפיסה על הזכוכית, לרוב עם גומי שיגע בחלון ויהווה בולם רעידות, צד שני מותקן בחוץ נגד גשם ונגד ציפורים ומהווה הגנה אחורית חיצונית בדר"כ בתנאי חוץ והחלק השלישי הוא הפנל קדמי אשר יכסה את החלק הראשון וייצור צורה דקורטיבית פנימית.

וונטה דגם חלון תרשים

וונטה דגם חלון

בדר"כ בוחרים בטכניקת העבודה הזאת שלא מעוניינים לקדוח בקיר או במידה והקיר בטון עבה במיוחד ולפעמים מכוון שהדירה שכורה, חייבים לעשות אוורור מצד אחד ומצד שני לא רוצים להיכנס להוצאות בינוי אחרי העזיבה של הדירה ומעדיפים לעשות החלפת זכוכית זולה במקום הוונטה או פשוט להשאיר את הוונטה במקומה ולעזוב.

וונטות בהתקנה ע"ג חלון הינן וונטות פופולריות בעולם ואנו מחזיקים מגוון של אופציות אפשריות החל מקוטר "4 ועד קוטר "12 מתוצרת ספרד, מתוצרת אנגליה ומתוצרת ישראל.
 

בהיצע קיים :

• וונטה דגם חלון עם תריס אחורי אל חוזר

• וונטה דגם חלון עם חוט משיכה להפעלה

• וונטה דגם חלון עם תריס חשמלי קדמי

• וונטה דגם חלון עם הגנה אחורית נגד גשם ונגד ציפורים

• וונטה חלון למטבח

• וונטה חלון חד כיוונית

• וונטה חלון דו כיוונית

• וונטה חלון דגם שקט

ולעיתים מצטרפים מידי דגמים ופונקציות כאלו ואחרות כמו דגמים עם שלט וכיו"ב.

סוגי וונטות בהתקנה על גבי חלון

פתיחת הזכוכית תעשה ע"י זגג ועלותה לא תהיה "פשיטת רגל" ובכל זאת יש לציין שלא תמיד הפתיחה אפשרית מגוון שיש אפשרות שהזכוכית מחוסמת או ישנה מאוד או צרובה מהשמש ואז ברגע שהזגג יגע בזכוכית היא תתפקע והלקוח יחליף זכוכית בעלות של עוד כמה שקלים. לא קטסטרופה אבל בענייני פתיחת זכוכית עסקינן ויש לעלות הכל "על השולחן" ולתת דגש על אופציות שקורות הלכה למעשה לעיתים.

צור עמנו קשר, תתייעץ עם יועץ מומחה באוורור, תשמע על האופציות הקיימות, תשאל את שאלותיך ותקבל יעוץ פרטני על הסיטואציה הפרטית שלך

בהצלחה
 

 

פניות אחרונות
ונטה לאמבטיה עם צינור קיים לגג המבנה
מודיעין והסביבה
29/03/2020 21:44:34
ונטה שקטה מאד למטבח 4 אינץ
פתח תקוה והסביבה
26/03/2020 18:48:29
אשמח לקב הצעה על ונטה ל2 חדרים רכילים שצוברים לחות כל הזמן קומהת קרקה
תל אביב
26/03/2020 08:57:58
אשמח לרכוש את וונטה העגולה 4 אינצ
כל הארץ
23/03/2020 21:21:06
חילוף אוויר בבניין 14 קומות מהמדרגות.
כל הארץ
15/03/2020 10:10:49
מעוניין להגביר יניקה בקמין. מחפש פיתרון יעיל
ירושלים והסביבה
14/03/2020 13:38:01