ייעוץ ע´´י מומחה באוורור

מסכי אויר סופר מחוזקים

מסך אוויר - יוצר מסך של אוויר, המונע את "בריחת האוויר" הממוזג מצד אחד, ומצד שני מונע כניסת אוויר, אבק, פיח, חרקים ואויר מזוהם ולא נקי.
מסך אוויר יוצר הפרדה של 80% בין פנים לחוץ ובכך שומר על הטמפרטורה קרירה בחדר ומאפשר להשאיר דלתות פתוחות
מסך אוויר - יוצר מסך של אוויר, המונע את "בריחת האוויר" הממוזג מצד אחד, ומצד שני מונע כניסת אוויר, אבק, פיח, חרקים ואויר מזוהם ולא נקי.
מסך אוויר יוצר הפרדה של 80% בין פנים לחוץ ובכך שומר על הטמפרטורה קרירה בחדר ומאפשר להשאיר דלתות פתוחות
דגמים מחוזקים בלבד !

מחוזק = מהירות זרימת אויר גבוהה !

מנוע 3 מהירויות

תוספת אפשרית ע"פ הקיים במלאי: הדלקה ידנית + שלט

פעולת מסך האויר:

מסך אוויר - יוצר מסך של אוויר, המונע את "בריחת האוויר" הממוזג מצד אחד, ומצד שני מונע כניסת אוויר, אבק, פיח, חרקים ואויר מזוהם ולא נקי.
מסך אוויר יוצר הפרדה של 80% בין פנים לחוץ ובכך שומר על הטמפרטורה קרירה בחדר ומאפשר להשאיר דלתות פתוחות - מעולה לעסקים שרוצים דלת פתוחה הקוראת ללקוח.

מסך אוויר יכול ומיועד ליצור הפרדה בין אזור מעשנים לאזור לא מעשנים וגם יכול להיות יעיל מאוד להפרדת מטבח מאזור ישיבה ממסעדה.

היתרון המרכזי של מסך האוויר הינו תרומתו לחיסכון הניכר בתצרוכת החשמל, מסך האוויר מונע בריחה של 80% מהאוויר הממוזג, ובכך תורם לעבודה מופחתת של מיזוג האויר- המהווה חלק ניכר מאוד מתצרוכת החשמל בקיץ, חסכון של 40-60% מהוצאות החשמל על מיזוג האוויר. וכמובן, תועלתו הישירה של מסך האוויר בייצוב הטמפרטורה הרצויה בחלל הממוזג.

מסך אוויר = פיתרון אידאלי ויעיל לכל מקום עם תנועה של קהל- אולמות תצוגה, אזורי עישון, כניסה למסעדות ובתי קפה, כניסה לחנויות וקניונים, סופרמרקטים, בתי עסק ויוצ"ב.

מסך האוויר מאפשר להשאיר את הדלתות פתוחות מבלי שיברח המיזוג.
_____________________________________________________

דלת אוויר או וילון אוויר הוא התקן המשמש להפרדת שני חללים זה מזה, בדרך כלל ביציאה חיצונית. הצורה השכיחה ביותר של חלונות אוויר היא מאוורר מפוח הפונה לכיוון מטה, ותלוי מעל לפתח. פתח זה הוא בדרך-כלל פתח הכניסה לבניין, וילון האוויר מיועד למנוע כניסת חרקים באמצעות יצירת מערבולת חזקה של אוויר. הוא מסייע גם במניעה של כניסת אוויר מבחוץ פנימה, תוך מניעת פרצי אוויר קרים באמצעות ערבול אוויר חם מווילון האוויר. המאוורר חייב להיות חזק דיו כדי ליצור זרם אוויר שיוכל להגיע עד לרצפה.

וילון האוויר היעיל ביותר להכלת אוויר מחומם או מקורר בתוך בניין בעל דלת פתוחה יהיה בעל מהירות פנים גבוהה בפתח, המופקת באמצעות זרימת אוויר מלמעלה למטה, כאשר הזרימה נשמרת באמצעות פלנום אוויר המבצע רה-סירקולציה וחזרה למאווררי המקור באמצעות צינור. ניתן ליצור מבנה כזה בבניין חדש, אך קשה ליצור אותו בבניינים קיימים. וילון האוויר יעיל ביותר במקרים של מהירות רוח חיצונית נמוכה. במהירויות גבוהות יותר של הרוח, קצב ערבול האוויר מתגבר, והחלק של האוויר החיצוני בזרם הפנים הכולל גדל. במצב אידיאלי שבו אין שום רוח, היעילות של וילון האוויר היא מרבית.

בתנאים תעשייתיים, מהירויות פנים גבוהות אפשריות. ביישומים מסחריים, כגון כניסה לחנויות, נוחות המשתמש מחייבת מהירויות פנים נמוכות, מה שמפחית את יעילות ההפרדה של האוויר החיצוני והאוויר הפנימי.

בווילונות אוויר ללא חימום נעשה שימוש בחללים מקוררים או חללי אחסון בקירור. זרימת האוויר דרך הדלת תלויה בכוח הרוח, הבדלי הטמפרטורות (הולכה) והבדלי הלחצים.

ניתן להשתמש בווילונות אוויר כדי לחסוך באנרגיה, באמצעות הפחתה של העברת החום בין שני חללים, על אף שדלת אמיתית, סגורה ונעולה היטב יעילה הרבה יותר. בדרך כלל נעשה שילוב של השניים. כאשר הדלת נפתחת וילון האוויר מופעל וממזער את זרימת האוויר מבפנים החוצה ומבחוץ פנימה.


משלוחים לכל מקום בארץ בשיטת Door To Door עד לפתח ביתך / מקום עבודתך

גולשים שהתעניינו במסכי אויר סופר מחוזקים התעניינו גם ב:

וונטה מושתקת ? - יש כזה דבר !!!

אז השקעת בשיפוץ לא מעט ואתה מחפש את ונטה שקטה ... השקטה ביותר ?

נמאס לך מה"טרקטור" שמוציא את הריחות מעל הראש שלך כל יום ?

צור עימנו קשר - נפתיע אותך
למידע נוסף
מאוורר "42-"36 ע"ג עגלה וגלגלים

המאוורר העוצמתי ביותר שקיים בשוק

"36 בעל ספיקת אויר של 27600 מק"ש

"42 בעל ספיקת אויר של 32400 מק"ש

מנוע רבי עוצמה המיועדים לעבודה מאומצת ורציפה גם בתנאי תעשייה, אולמות אירועים או בתים פרטיים עם חצר גדולה
₪לחץ להשוואת מחיר
למידע נוסף
גוף שעשוי דופן כפולה

מיועד להפחתת רמת רעש באלמנט אוורור

עם דופן כפולה שבין הדפנות יש חומר מבודד אקוסטי בולע רעש

המשתיק בחתך עגול בקטרים: "4 עד "12 או בייצור מיוחד בכל גודל ואורך

מומלץ להכנס למידע נוסף ולקרוא הסבר על איפיון הציוד


.
למידע נוסף
עדכונים אחרונים
ברוכים הבאים לאתר אוורור רמת גן
באתר ניתן למצוא מידע עבור וונטות, מפוחים, מאווררים, מסכי אויר, מפוחים לגגות רעפים, ציוד נלווה לאוורור
עבור פתרונות איוורור ושאלות ניתן להתקשר אלינו
אוורור רמת גן איתכם ובשבילכם - 03-7525012
אוורור רמת גן - רמה מעל כולם !
וזה לא רק סיסמא !!!
נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת !!!
אצלנו אפשר למצוא :
וונטות, שואבי אויר, מפוחים, מפוח גג רעפים, מאווררים, מסכי אויר, ונטה, ציוד נלווה לאוורור